Filtras
Kategoorija
Hind
Suurus
Tüüp
Naistele / Meestele
Gamintojai
Kuva rohkem Kuva vähem
Värvus
Kuva rohkem Kuva vähem
Kategooria
Hooaeg
Kinga väliskülg
Täidis
Laius
Savybės
Kinnituse tüüp
Laod
  • Vilnius

  • Kaunas

  • Klaipėda

  • Šiauliai

  • Panevėžys

Kuva rohkem Kuva vähem
Filter

Meestele

Meeste kingad - oluline stiiliaktsent

Stiilsed meeste kingad on iga mehe garderoobi oluline osa. Sageli öeldakse, et meest saab hinnata tema kingade järgi, seega on õige kingavalik väga oluline stiilse välimuse loomisel. Meie poest leiad laia valiku meeste kingi. Pakume ainult kvaliteetseid jalanõusid parimatelt tootjatelt.

Kuidas valida?

Meil on suur valik meeste kingi. Pakume klassikalisi meeste jalanõusid, vabaajajalanõusid ja spordijalatsid. Vaadake meie valikut, et leida teile sobivad kingad. Meie valikuga saad tutvuda kategoorias "Meeste kingad". Kui tead täpselt, millist hooaega otsid, saad valida suve- ja sügisjalatsite vahel. Süsteem pakub siis ainult selle hooaja kingad. Saate valida ka tootja, värvi või jalatsi tüübi. Näiteks võib-olla vajate meeste lameda või terava otsaga kingi või sandaalid. Meie poes on suur valik kõiki neid jalatseid, nii et leiad kindlasti midagi sobivat.

Kuidas osta?

Kui olete valinud endale meelepärased kingad, saate need lisada oma ostukorvi, valida makseviisi ja kohaletoimetamise ühe nupuvajutusega. Enne ostu sooritamist lugege siiski tooteteavet, mille avaldame koos kõigi meie poolt müüdavate jalanõude juures. Siit leiate teavet selle kohta, kus kingad on valmistatud ja millistest materjalidest. Ärge unustage valida õige suurus. Kui olete veendunud, et olete valinud teile sobivad kingad, lisage need oma ostukorvi.

Kuidas hoolitseda oma kingade eest?

Nende pikaealisuse ja väljanägemise seisukohalt on oluline ka see, kuidas te oma kingi hoiustate ja hooldate. Tänapäeval on võimalik uute kingade eest hoolitseda nende immutamise teel. Kui ostate uued kingad enne nende kandmist või läikima panemist, on kõige parem neid varakult immutada. See aitab kaitsta kingi tolmu ja mustuse eest. Impregneeritud jalanõud püsivad palju kauem puhtana, ei jäta pinnale mustust ja need saavad vähem märjaks. Samuti on väga oluline hoolitseda oma kingade eest iga päev. Meeste kingad näevad täiuslikult välja, kui sa neid õigeaegselt puhastad. See tähendab, et kingi tuleks puhastada mitte ainult siis, kui on plekke või mustust, vaid ka siis, kui need näevad puhtad välja. Seetõttu peaksite oma kingi puhastama iga kord, kui lähete koju. Selleks on vaja kasutada spetsiaalselt valmistatud tooteid. Näiteks tuleks veluur- või nahkjalatseid puhastada nende materjalide jaoks mõeldud toodetega. Ainult siis võite olla kindel, et teie kingad säravad ja näevad laitmatu välja.

close

Norų sąrašas