Jalatsipealsete koostis Tekstiil ja muud materjalid
Jalatsite sisepinna koostis Naturaalne nahk ja tekstiil
Jalatsite talla koostis Naturaalne nahk ja muud materjalid
Naturaalne nahk Muud materjalid
Tekstiil    

Rieker ANTISTRESS tehnoloogia 

Lighter (kerguse tehnoloogia)

Tootmises kasutatud spetsiaalsed komponendid ja ainulaadsed konstruktsioonimeetodid tagavad Riekeri jalatsite kerguse ja mugavuse.

Flexibility (painduvuse tehnoloogia) 

Riekeri jalatsid on ülimalt painduvad (puudub murdumistunne) ja võimaldavad jalgadel vabalt liikuda terve päeva olenemata taldadele langevast füüsilisest pingutusest. Jalatsid on käsitsi valmistatud ja õmmeldud, et tagada optimaalne sobivus igaks ajaks. 

Roomier (ruumikuse tehnoloogia) 

Riekeri jalatsite esiosa kuju pakub rohkem ruumi, võimaldades jalal mitmesugustes olukordades kiirelt jalatsiga kohaneda.

Shock Absorbing (löögisummutuse tehnoloogia)

Rieker Antistress tehnoloogia tallasüsteem amortiseerib ja hõlbustab pinnaga haakumist. Kui jalatsid haakuvad pinnaga, hajutatakse surve kogu tallale, vältides niiviisi ebamugavustunnet ühes kohas. 

Caprice tehnoloogia selgitus: „Kujutlege, et kõnnite kõrgetel kontsadel justkui pilvedes!“

RollTec (kanna naturaalse kaldenurga tehnoloogia)

Caprice on rakendanud naturaalse kandade kaldumise tehnoloogiat kingakontsade valmistamisel. Kontsa kõver hõlbustab inimese loomulikku kõnnakut ja vähendab pinna avaldatavat survet. Nii kaitseb Caprice inimese selga.

Super Flexible Technology (painduvuse tehnoloogia) 

Seda tehnoloogiat iseloomustab eriline painduvus. Suurepärase painduvuse tagab unikaalne jalatsi talla ja esiosa konstruktsioon. Kohe, kui kannad Caprice jalatseid, mis liiguvad samamoodi nagu sina, tunned erinevust. 

Anti-shock Technology (põrutusvastane tehnoloogia) 

Anti-Shock kanna sees olevad amortiseerivad (suruõhuga) torud ja stabilisaatorid lülisamba, selgroolülide ja liigeste koormust kuni 50% ning ei väsita kõndimisel jalgu. Neid torusid saab lisada erineva kõrgusega stiilsetele kontsadele. Soovitatav on kontsapleki vahetamisel seda mitte eemaldada ning peale tasandamist (kingsepa juures) lisada selle peale uus kontsaplekk. Sel moel püsib tehnoloogia tõhusalt töökorras

On Air Technology (kerguse tehnoloogia)  

Caprice kingade sees on spetsiaalne membraan 300 poolkerakujulise vaoga ja antibakteriaalset funktsiooni täitvate ventilatsiooniavadega. See tehnoloogia on väga tõhus, kaitstes jalgu niiskuse ja higistamise eest, masseerides taldu, ergutades pidevalt nende vereringet ja kaitstes konnasilmade eest

close

Norų sąrašas